Meble Bielsko

Twoje meble, nasza pasja

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą młodych ludzi, którzy z pasji do projektowania wnętrz i mebli założyli firmę „Red Point  Laszczak”. Na rynku jesteśmy obecnie od „6” lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam realizować projekty zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Działania projektowe stanowią dla nas upust kreatywności. Uwielbiamy projektować innowacyjne rozwiązania i przełamywać konwenanse. Cały proces tworzenia – każdorazowo – jest dla nas niezwykłym wyzwaniem i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności i możliwości. 

Pomysł tworzenia mebli i kuchni na wymiar, z indywidualnym dostosowaniem do potrzeb klienta zrodził się w momencie przeglądania katalogów sklepowych z wyposażeniem wnętrz. Wówczas zetknęliśmy się z niesamowitymi aranżacjami kuchennymi. Niestety, nie wszystkie z nich były kompatybilne z konkretnymi wymiarami mieszkania. Wykonaliśmy analizę i odkryliśmy, że niemal w 90% przypadków brakowało kilku centymetrów, aby zmieścić kuchenkę, czy szafkę, lub też dopasować stół do całości projektu. W przypadku próby dopasowania mniejszych mebli, zazwyczaj w pomieszczeniu pozostawało nieestetyczne wolne miejsce, na którym z czasem gromadziłby się wyłącznie kurz.

Właśnie dlatego zajęliśmy się projektowaniem i tworzeniem mebli na wymiar, najczęściej przeznaczonych do kuchni. W przypadku indywidualnego projektu wszystkie wnęki i załamania ścian mogą zostać wykorzystane do umieszczenia w nich funkcjonalnych szaf na wymiar. Pod pojęciem funkcjonalności rozumiemy wykonanie odpowiednio pojemnych półek i szafek na wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, których trzymanie na wierzchu jest nieestetyczne. Wykonywane przez nas meble są w pełni dopasowane do ogólnej aranżacji danego pomieszczenia. Dostosowując kształt, materiał i kolor fontów do całego projektu uzyskujemy niepowtarzalny klimat wnętrza, w którym chętnie będziemy przygotowywać ulubione potrawy.

W swoich projektach stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania. Korzystamy ze sprawdzonych produktów, dostarczanych przez zaufanych dostawców, które charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Chcemy, abyś korzystał z wykonanych przez nas mebli przez wiele lat. Zapraszamy do działu kontakt, za pośrednictwem, którego odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia.

Meble Bielsko-Biała

Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wycenę!