Meble Bielsko

Twoje meble, nasza pasja

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej, stolicy Podbeskidzia dokładamy wszelkich starań, abyś jako nasz klient czuł, że twoja kuchnia na wymiar została wykonana w indywidualny sposób, a zarazem według Twojej wizji, ponieważ to Ty kontrolujesz cały proces – od wstępnego projektu, aż do kompletnego wyposażenia miejsca, w którym codziennie będziesz realizować swoje kuchenne rewolucje, a być może i pasje? Zdecyduj, czy kuchnia posłuży ci jako miejsce do spędzania wolnego czasu, czy pracy. Popuść wodze fantazji, a my wykonamy całą resztę! To wszystko zależy od Ciebie, bo…

Najważniejszy jest klient

To Twoja kuchnia i Twoje miejsce, które będzie służyło Ci przez lata. Masz dostęp do wszystkich etapów i rezultatów naszej pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zmiany. My, na bazie naszego doświadczenia, dajemy wskazówki, pokazujemy różne warianty i nadajemy odpowiedni kierunek działań, ale to Ty ostatecznie wybierasz rozwiązania. Masz więc pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, a każdy etap pójdzie we właściwym kierunku, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. To przecież nie mniej ważne jak rezultaty!

Po pierwsze projekt

Zaczynamy tradycyjnie, od pobrania koniecznych wymiarów powierzchni, która stanie się kuchnią Twoich marzeń. Następnie nasi specjaliści przenoszą wszystko na kartkę papieru, gdzie powstaje szkic koncepcyjny pod czujnym okiem naszego klienta. Masz pewność, że wybierzemy najlepsze rozwiązanie, ponieważ na spotkaniu robimy burzę mózgów i testujemy wszelkie możliwe konfiguracje. Kiedy już dokonamy wyboru, wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, aby stworzyć projekt graficzny, który jest trójwymiarową wizualizacją efektów naszej pracy. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym ocenić nasze działania i wprowadzić niezbędne poprawki.

Najważniejszym momentem tego etapu jest Twoja akceptacja. Jeśli jakikolwiek element będzie potrzebował według Ciebie zmiany, wracamy do projektu i przerabiamy go zgodnie z tymi zaleceniami. Dopiero w momencie, kiedy zgodzisz się na wersję z wszelkimi modyfikacjami, możemy przystąpić do kolejnej fazy, czyli…

Meble Bielsko-Biała

Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wycenę!

Realizacja zadania – Kuchnie Bielsko-Biała

W tej części możesz zobaczyć namacalne wyniki naszych działań, bo właśnie wtedy wykonujemy wszystkie meble oraz akcesoria, które są niezbędnym wyposażeniem Twojej kuchni w Bielsku-Białej. Nawet w tym momencie jesteśmy otwarci na każdą sugestię oraz chęć zmiany, ponieważ naszym priorytetem jest przygotować kuchnię, która będzie nie tylko funkcjonalna i przestrzenna, ale będzie również odzwierciedleniem Twoich oczekiwań.
Oczywiście wiąże się to z zastosowaniem wybitnej jakości materiałów, czy to solidnego drewna, czy twardej i nierdzewnej stali, która spełni swoje zadanie nawet przy najbardziej wymagających kucharzach. Możesz być pewny, że twoim meblom niestraszne będą zabrudzenia czy woda w każdej postaci.

Jesteśmy także bezkompromisowi, jeśli chodzi o kwestię zabezpieczeń. Przy wykonaniu i montażu mebli stosujemy wszelkie normy bezpieczeństwa, abyś był spokojny o dzieci, które będą mogły bez Twojej opieki przebywać w kuchni. Zatem możesz spać spokojnie!

Różnorodność rozwiązań

Kwestie bezpieczeństwa nie spowodują jednak, że Twoja kuchnia będzie mniej stylowa. Żadnej taryfy ulgowej! Nasz zespół tworzą nie tylko profesjonaliści, ale również artyści, których kunszt zapewne docenisz niebawem. Prowadzi to do tworzenia niebanalnych rozwiązań, które wyróżnią kuchnię Bielską oryginalnym fasonem i nadadzą smak nie tylko potrawom.

Nowoczesna konwencja pozwoli Ci pochwalić się znajomym poczuciem estetyki i pokaże, że idziesz z duchem czasu. Jeśli jednak posiadasz bardziej tradycyjny gust, podołamy i temu zadaniu. Potrafimy dostosować się do każdego gustu, niezależnie od tego, jak wymyślny by on nie był! Bez względu na to, co wybierzesz, naszą misją jest wywołanie u Ciebie radości z gotowania i nadanie większego znaczenia kuchni w Twoim życiu. Przy tych wszystkich zaletach, chcemy, żeby to Twoja kuchnia wyróżniała się spośród wszystkich innych.

Kuchnia to nie tylko meble

Zdajemy sobie sprawę, że projektując kuchnię od początku do samego końca, nie możemy myśleć tylko o podstawowych meblach jak lodówka, kuchenka czy piecyk. Są one bardzo ważne w codziennym użytkowaniu, ale my patrzymy z szerszej perspektywy. Chcemy, abyś był dumny ze swojej kuchni i sprawił oszałamiające wrażenie na każdym, kto zobaczy Twoją stylową kuchnię. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do każdego akcesorium, każdego nawet najmniejszego szczegółu, bo robimy to z pasją i nie boimy się przyznać do własnej pracy. No więc o jakich szczegółach mowa?

Ważne jest światło. Chcemy, aby kuchnia była jasna i pokazywała swoje walory, więc podkreślamy je odpowiednim oświetleniem. Stonowane światło potrafi wprowadzić romantyczny nastrój do niejednej kolacji, więc zapomnij o zakupie świec! Jednak w pochmurny dzień również znajdziemy zastosowanie dla światła. Dobra iluminacja to lepsze ocena tego, co przyrządzamy do jedzenia. Chcemy przecież widzieć dobrze, to co jemy, prawda? A co z oknami? Pomiary wykonane do projektu pozwolą rozmieścić wszystko w taki sposób, aby wykorzystać w pełni światło, które dają nam właśnie okna. W przypadku, kiedy zaś przeszkadza nam światło wpuszczane przez nie, na życzenie zamontujemy rolety okienne, które zaprojektujemy tak, aby wpasowały się idealnie do stylu reszty pomieszczenia.

Kolejnym ważnym elementem są ściany i blaty kuchenne. Co nam z dobrze dobranych mebli i oświetlenia, jeśli ściany i blaty nie będą pasowały kolorystycznie? Całość nie da satysfakcjonującego efektu, ale o to by wszystko uzupełniało się dobrze, również zatroszczymy się my! Obojętne, czy ściany mają być w jednolitym odcieniu, czy też tworzyć wizję artystyczną rodem z obrazów Vincenta van Gogha, jesteśmy ambitni i podejmiemy się każdego wyzwania.

Ostatnim niemniej ważnym aspektem – kuchnie Bielsko są dodatki. Zaprojektujemy odpowiednie wykończenie i nadamy charakter meblom. Wprowadzimy harmonię i szyk, aby wyposażenie kompleksowo pasowało do siebie, a dodatki stanowiły miłe uzupełnienie całości, która dzięki nim nie będzie nudna i monotonna.

Podsumujmy…

 • Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała wykonane przez nas będą połączeniem Twoich pomysłów i naszego doświadczenia w tej dziedzinie.
 • Masz pełen dostęp naszej pracy w każdej chwili.
 • Możemy zmienić za Twoją sugestią dowolny element w dowolnym momencie.
 • Łączymy tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami.
 • Stosujemy najlepsze możliwe materiały do konstrukcji mebli i akcesoriów.
 • Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne…
 • Ale nie zapominamy o stylu, bo to dzięki niemu kuchnia wyróżni się z tłumu.
 • Pamiętamy o każdym elemencie pomieszczenia.
 • Z rozmysłem planujemy oświetlenie.
 • Dbamy o ściany i inne powierzchnie.
 • To nasza pasja!

Te wszystkie elementy tworzą całość, którą my reprezentujemy jako zgrany i pełen pomysłów zespół pasjonatów, gotowy do działania i głodny kolejnych wyzwań. Czekamy niecierpliwie na nowe zlecenia, które dostarczą nam ciekawe doświadczenia, więc i Ty nie czekaj – napisz do nas lub zadzwoń.

Możesz również odwiedzić nas osobiście i liczyć na fachową obsługę i doradztwo. Zaufaj Kuchnie Bielsko-Biała by RED Point Jakub Laszczak.