Meble Bielsko

Twoje meble, nasza pasja

Garderoby Bielsko

Wybór i aranżacja garderoby stanowi niemałe wyzwanie projektanckie. Wie o tym każdy, kto stanął przed perspektywą urządzenia jednego z domowych pomieszczeń. Stylowa aranżacja wnętrza powinna przeplatać się z funkcjonalnym aspektem wykorzystania wnętrza. Wyłącznie takie połączenie jest gwarancją zadowolenia i komfortu użytkowania. To nasza propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Garderoby na wymiar – nasza propozycja

Oferujemy w pełni zindywidualizowane projekty garderób. Na rynku działamy nieprzerwanie od kilku lat, dostosowując swoją ofertę do stale zmieniających się koncepcji projektowych i architektonicznych. Chętnie doradzamy wybór sprawdzonych przez nas rozwiązań projektowych, równocześnie pozostając otwarci na nowe koncepcje. Proces twórczy rozpoczynamy zawsze od stworzenia koncepcji projektu w programie graficznym. Wówczas przedstawiamy naszą wizję w trójwymiarowej rzeczywistości. W tym czasie dokonujemy wszelkich poprawek i dostosowujemy projekt do Twojej wizji. Wymagania i oczekiwania ze strony klientów stanowią zawsze pierwszorzędne kryterium. Nałożone poprawki stanowią preludium do rozpoczęciem prac właściwych nad garderobą. Po akceptacji ostatecznej wizji, przystępujemy do tworzenia wszystkich elementów wyposażenia. Nasza koncepcja zakłada stworzenie garderoby pojemnej, która pomieści zarówno odzież, jak i dodatki, tym samym stając się funkcjonalnym pomieszczeniem.

Garderoby – postaw na jakość

W swojej pracy stawiamy wyłącznie na akcesoria od sprawdzonych dystrybutorów. Wybieramy najlepszej jakości materiały, gwarantujące trwałość i możliwość wieloletniego użytkowania. Mamy bowiem świadomość, że projekt garderoby to wieloletnia inwestycja, stąd nasza dbałość o najdrobniejsze detale. Chcemy bowiem, abyś czuł się swobodnie i komfortowo w swoim domu. Wiemy, jak ważna jest wolność i świadomość wyboru. Projektowane przez nas garderoby Bielsko są upustem dla tworzenia kreatywnych koncepcji ubioru.

Meble Bielsko-Biała

Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wycenę!